Tuning City Paradise 07-09.07.2017

Fani modyfikacji i tuningu z pewnością ucieszą się na wieść, że w weekend od 7 do 9 lipca 2017 odbędzie się Tuning City Events Paradise Party 2017. Event odbędzie się w województwie śląskim, a dokładniej w Gościńcu Paradise przy jeziorze Przeczyce, przy ul 21-go Stycznia 50a .

Koszt wzięcia udziału w imprezie to jedynie 25 zł od auta zaś atrakcji będzie co nie miara.

Kolejna już edycja Tuning City Events zabiera chętnych praktycznie do raju . Zlot bowiem odbędzie się w ośrodku o przepięknej nazwie „ Gościniec Paradise”. W ramach zlotu w ośrodku będzie można spędzić cały weekend. Wjechać na imprezę można bowiem już 7 lipca wieczorem (piątek) a zostać aż do niedzieli 9 lipca. Ośrodek Zbudowano nad malowniczym Zalewem Przeczycko-Siewierskim. Jest to więc idealne miejsce, z ogromnym plenerem, który doskonale pasuje do motywu przewodniego imprezy. Samochody jakie będzie tam można podziwiać, w dodatku efektowna okolica, czy motofan może marzyć o czymś więcej?

Jednak ten weekend to nie tylko wypoczynek w miłym otoczeniu, to również wspominane już atrakcje w tym różne konkurencje. Na początek będzie to Perfect Car- czyli konkurencja, której celem będzie ocena, które auto jest najładniejsze. Perfekt Wheel to oczywiście konkurs na najładniejszą felgę. Perfekt Interior, w tym przypadku oceniane będzie wnętrze auta i wyłonione to najładniejsze. Impreza nie może się obyć bez konkurencji Bounce Car chociaż tym razem będzie ona w troche innym wydaniu.

Liczba uczestniczących aut jest ograniczona wielkością ośrodka, do rozdania jest więc tylko 60 wjazdówek ( liczy się ilość samochodów). Warto więc już teraz zgłaszać się do organizatorów czyli Tuning City Event.

W ośrodku zarezerwować można oczywiście noclegi ze śniadanie. W sobotę wieczorem na terenie ośrodka będzie organizowane będzie After Party dla wszystkich uczestników. Warto więc odkurzyć leżaki i inny sprzęt wakacyjno-wyjazdowy i jeszcze dziś zgłosić się do organizatorów. Jest to impreza na którą można wybrać się z całą rodziną lub znajomymi!

Zgłoszenia przyjmują organizatorzy a w zgłoszeniu musi znaleźć się imię, marka samochodu, numer rejestracyjny, opis samochodu, 3 zdjęcia. Dopiero po akceptacji zgłoszenia można dowiadywać się o kwestie noclegu.

Oficjalnie impreza trwać będzie od 8 do 9 lipca ale jak już wspominaliśmy, do ośrodka wjazd zapewniony jest już w piątkowy wieczór od godziny 18:00.

Oficjalny początek imprezy nastąpi w Sobotę o 10 :00. O godzinie 11:00 prezentacja aut, 12:00 Bounce Car by TCE, 14:00 Prezentacja aut, 15:00 Perfekt Interior, 16::00 Perfekt Wheel, 17 :00 Perfect Car, 18:00 prezentacja samochodów, 20:: zakończenie imprezy.

W niedziele o 11:30 nastąpi wręczenie nagród a o 13:00 zakończenie oficjalnej części imprezy. To plan samej imprezy, w międzyczasie oczywiście będzie After Party i możliwość zabawy i poznawania się.

Warto wspomnieć, że na terenie ośrodka zabrania się palenia gumy, połowania silników, prowadzenia aut pod wpływem alkoholu, niszczenia wyposażenia obiektu, składowania śmieci w miejscach do tego nie przeznaczonych. Organizatorzy mają widocznie niemiłe wspomnienia bo złamanie tych punktów wiąże się z wyrzuceniem z imprezy.

W każdym razie, jest to na pewno dobry pomysł na spędzenie lipcowego weekendu w miłym gronie! Do zobaczenia więc 7 lipca wieczorem, lub 8 lipca rankiem! Macie jeszcze sporo czasu na odpowiednie przygotowanie samochodu do jego zaprezentowania!