Zlot A2 – 20.05.2017 – Auto Tuning Świat

Jesteś szczęśliwym posiadaczem samochodu Audi A2?

Nie masz planów na weekend 20-21 maja 2017? Wybierz się na zlot wszystkich pasjonatów tych aut. Będzie to doskonała okazja do poznania ludzi, którzy mają podobne pasje i równie dużą a czasem i większą wiedzę na temat tego jak można ulepszyć, tuningować lub po prostu, korzystać z A2.

Zlot jest bezpłatny, organizowany jest przez Audi a2 klub w Starym Mieście (Konin) w województwie wielkopolskim. Jedynie co musicie zrobić, to zgłosić chęć wzięcia udziału i zarezerwować sobie nocleg w Pensjonacie „Nad Zalewem” przy ul. Ogrodowej 56 w Starym Mieście (Konin).

Główna impreza związana ze zlotem rozpoczyna się o godzinie 15:00 w sobotę (20 maja), zakończenie zlotu przewidywane jest na godzina 15 :00 w niedziele(21 maja).

Będzie to pierwszy w historii ogólnopolski zlot Audi A2. To jest najważniejszy powód dla którego warto wziąć w nim udział, poznać w końcu podobnych sobie pasjonatów! W grupie jest zawsze raźniej!

Model Audi A2 produkowany był w latach od 1999 do 2005. W Polsce jest on raczej średnio popularny, dlatego dość długo klub zbierał użytkowników, obecnie jest ich około 1500. Nie należysz jeszcze do klubu? Dołącz koniecznie. Forum użytkowników Audi A2 działa od 2012 roku, rozkręciło się jednak tak naprawdę dopiero na przestrzeni ostatnich miesięcy, co zaowocowało opisywanym Zlotem miłośników.

Już dziś zgłoś swoją chęć wzięcia udziału w zlocie. Możesz to zrobić za pośrednictwem strony na Facebooku Audi a2 klub. Wcześniejsze zgłoszenia ułatwiają organizatorom lepszą logistykę związaną z całą imprezą.

Zapamiętaj zatem, spotykamy się 20 maja w Starym Mieście, Konin, w pensjonacie” Nad Zalewem” najpóźniej w sobotę o godzinie 15 :00! Pogoda ma być piękna warto więc zabrać żonę, dziewczynę, rodzinę czy znajomych. W większej grupie zawsze ciekawiej.

Marki Aut, Tuning, Wydarzenia