Zlot VW 28.07.2017 – Auto Tuning Świat

Jesteś fanem samochodów marki VolksWagen?

Nie może Cię zatem zabraknąć w dniach 28-30 lipca 2017 roku w Pruszczu Gdańskim! Zlot odbędzie się na płycie lotniska Aeroklubu Gdańskiego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawskich.

Zlot Vwmania to impreza odbywająca się już cyklicznie! W zeszłym roku uczestnicy mogli robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle grodu, teraz zdjęcia będzie wam robiła torowa fotokomórka!

Before Party odbędzie się na Autodromie Pomorze w Pszczółkach.

Najciekawszym elementem zlotu będzie wyścig organizowany dla wszystkich chętnych uczestników zlotu. Kto nie marzył czasem o rywalizacji na torze? Teraz będzie to możliwe. W dodatku będzie można pod szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktora. Nie każdemu trafia się taka gratka!

Nielicznych wybrańców spotka jeszcze zaszczyt wzięcia udziału w Vip Imprezie, która odbędzie się 29 lipca w ramach Vwmania 2017.  Aby zostać zakwalifikowanym należy zgłosić swój samochód do organizatorów, ci wybiorą najlepsze i zaprezentują je internautom. W każdym miesiącu wyłoniona zostanie 5 najlepszych. Później w II edycji konkursu na najciekawsze auto do rywalizacji zostaną zakwalifikowani wszyscy, którzy zaliczyli się w poszczególnych miesiącach do premiowanej 5 najlepszych. Znowu swoje głosy będą mogli oddawać internauci. Najlepsi, a dokładnie 25 z najlepszych otrzymają bezpłatne zaproszenia na zlot by mogli na żywo zaprezentować swoje auta. Dopiero to pozwoli na ostateczną weryfikację przez jury.  Jeśli ktoś ze swoim autem nie pojawi się na zlocie, z miejsca zostanie zdyskwalifikowany. Darmowy bilet wjazdu jest imienny i przypisany do auta z konkursu internetowego.

Jak zgłosić auto? Trzeba zrobić mu parę ciekawych fotek i przesłać do organizatora wraz z opisem. Jeśli więc masz wyjątkowe auto, modyfikowane, własnoręcznie tuningowane i bardzo chcesz się nim pochwalić przed całą Polską, koniecznie zajrzyj na stronę organizatora i zgłoś się do konkursu. Może znajdziesz się w gronie szczęśliwych finalistów, którzy wjadą za friko? A może to właśnie Ty zgarniesz główną nagrodę, która w chwili obecnej wynosi 5 tyś złotych? Pamiętajcie, próbować zawsze warto!

Każde auto i każdy właściciel będą mieli odpowiednie profile na Facebooku i stronie organizatorów, to właśnie za ich pośrednictwem będzie odbywać się głosowanie.

Jeśli nie lubisz brać udziału w takich konkursach ale posiadasz auto marki Volkswagen koniecznie zapoznaj się z trasą na zlot, zarezerwuj sobie wolne u szefa na ten konkretny weekend zabierz dziewczynę lub rodzinkę lub kumpli. Zawsze w większej grupie zabawa jest lepsza. Miejsce zlotu jest bardzo ciekawe, w dodatku blisko naszego polskiego morza a będzie to przecież sam środek sezonu!

Wszyscy inni Vwmaniacy za jazd na zlot będą musieli zapłacić, ponadto zapewnić sobie nocleg ponieważ zlot rozpoczyna się w piątek 28 lipca, zaś kończy dopiero w niedziele 30 lipca 2017.

Już teraz powinniśmy zarezerwować sobie pobyt i nocleg gdzieś w ośrodku nadmorskim. Pamiętajmy, to środek sezonu wakacyjnego! W ostatniej chwili może nam być naprawdę trudno coś znaleźć, chyba, że miejsce na polu biwakowym! Chyba, że odpowiednio wcześnie zarezerwowaliście sobie wczasy nad morzem akurat w czasie pokrywającym się ze slotem! W takim przypadku, problem rozwiązuje się sam!

Widzimy się więc W Pruszczu Gdańskim 28 lipca 2017! Wcześniej śledzimy stronę organizatorów i konkurs na najfajniejszy samochód 2017 ewentualnie zachęcamy do głosowania na nasz!

Marki Aut, Tuning, Wydarzenia