Pro Engine Ultra – Auto Tuning Świat

W obecnych czasach większość osób tankuje najtańsze paliwo na stacjach benzynowych. Jednak jest grupa osób, które jednak decydują się na paliwo premium. Co sprawia, że podejmują taką decyzję? Czy faktycznie jest sens kupować to rzekomo lepsze ale przy tym o wiele droższe paliwo? Jak ono wpływa na prace silnika? Czy droższe paliwo zapewnia przedłużenie żywotności auta?

Różnica między droższym a tańszym paliwem

Dostawców paliwa mamy wielu. Jak w takim przypadku określić, który sprzedaje nam najlepsze jakościowo paliwo? Większa część producentów zaopatruje się w paliwo u rodzimych dystrybutorów. Co to oznacza?

Paliwo znajdujące się w większości rozlewni jest w gruncie rzeczy identyczne. Jednak paliwa różnych producentów już się jednak różnią, poszczególne stacje paliw oferują różne gwarancje w odniesieniu do różnych paliw w kwestii żywotności i osiągów silnika. Widać, że podstawa tutaj to detale! W każdym rodzaju paliwa dostępnego na stacjach jest różna ilość dodatków oraz ich rodzaj. Taki skład jakościowy i ilościowy dodany do paliwa określa jego szlachetność co w oczywisty sposób przekłada się na cenę.

Co skłania do wybierania szlachetniejszych paliw?

W reklamach widocznych na stacjach benzynowych jesteśmy do zakupu zachęcani takimi argumentami jak niższe spalanie oraz lepsze osiągi silnika. Te lepsze paliwa zawierają jednak głównie dodatki antykorozyjne, antypienne a także substancje, które poprawiają smarowalność silnika. W ten sposób stosując paliwa premium przedłużamy jedynie żywotność poszczególnych elementów silnika oraz układu wydechowego auta. W ten sposób mamy wpływ również na ochronę środowiska. W taki sposób po latach stosowania paliwa premium mamy czystszy silnik, stabilniejsze spalanie.

Koncerny paliwowe usilnie przekonują nas jednak, że to nie jedyne zalety, lecz również ich paliwa premium przekładają się na lepsze osiągi silnika. Tu jednak rzecz jest raczej sporna. Przeprowadzono liczne badania, które wskazują, że lepsze paliwo powinno zwiększyć moc o około 1,5 do 4,5{1478a0065dd2f5864f8ffd15dc804ec458fcdc3bd179a3c06b77c1036f1fe948}. Czy jednak poszczególny użytkownik auta może to ocenić? Szczególnie gdy błąd statystyczny tych badań to około 3{1478a0065dd2f5864f8ffd15dc804ec458fcdc3bd179a3c06b77c1036f1fe948} ?!

Jak uzyskać większe osiągi i zredukować spalanie?

Wiemy już że paliwo premium wspiera ochronę środowiska. Jak osiągnąć jednak większa moc? Kluczowe jest dobieranie odpowiednich dodatków. Na działach motoryzacyjnych są tysiące wszelakich płynów różnych producentów. Jak jednak spośród nich wybrać dobry uszlachetniacz paliwa odróżniając go od słabszego odpowiednika? Bazą takich płynów jest mieszanina wysokorafinowanych olejów mineralnych a także dodatków uszlachetniających.

W najlepszych produktach tego typu baza olejowa będzie przekraczać 90{1478a0065dd2f5864f8ffd15dc804ec458fcdc3bd179a3c06b77c1036f1fe948} składu. Jedynie taki skład daje pewność, że smarowanie silnika będzie prawidłowe a pozostałości paliwa nie będą osadzać się na jego elementach. Dodatki paliwowe muszą spełniać normę Unii Europejskiej, co zaznaczane jest symbolem 91/155/EEC. W żadnym wypadku nie kupujemy produktów bez takich certyfikacji!

Uszlachetniacz do paliwa Pro Engine Ultra z certyfikatem

Pro Engine Ultra to uniwersalny uszlachetniacz do paliwa, które powstanie jest efektem wieloletnich badań specjalistów z zakresu motoryzacji. W jego stworzeniu inspirowano się molekułami GP. Skład Pro Engine Ultra to połączenie wysokorafinowanych olejów mineralnych oraz dodatków uszlachetiających. Nie ma za to w jego składzie wzmacniaczy, zbędnych dodatków czy barwników.

Uszlachetniacz Pro Engine Ultra idealny do każdego silnika

Bardzo rzadko zdarza się, żeby jakiś produkt był zarówno dobrej jakości a przy tym uniwersalny. Opierając się na wynikach badań oraz na pozytywnych opiniach użytkowników z całej Europy, śmiało możemy stwierdzić, ze takim właśnie produktem jest Pro Engine Ultra.

Produkt ten można stosować zarówno w autach benzynowych, benzynowych z instalacją LPG jak również w dieslach. Pro Engine Ultra można mieszać z każdym rodzajem paliwa, bez znaczenia jest więc czy tankujemy tańsze paliwo czy paliwo premium. Dodatek Pro Engine Ultra niweluje skutki stosowania taniego paliwa usuwając skutecznie osad z komory spalania, co sprawia, że silnik ma właściwe smarowanie, jest więc czysty i bardziej wydajny.

Redukcja spalania oraz większy komfort z Pro Engine Ultra

Stworzona przez specjalistów z zakresu mechaniki formuła preparatu Pro Engine Ultra stosowana jest przez osoby jeżdżące w długie trasy jak również przez osoby, które poruszają się po zakorkowanych miastach. Pro Engine Ultra w swoim składzie zawiera wyłącznie składniki, które są bezpieczne dla napędu i układu wydechowego. Składniki te mają bardzo wysokie stężenie. Baza olejów wysokorafinowanych stanowi ponad 95{1478a0065dd2f5864f8ffd15dc804ec458fcdc3bd179a3c06b77c1036f1fe948} ogólnego składu. Stosowanie Pro Engine Ultra nie wymaga ani modyfikacji nawyków, ani rozgrzewania auta, sprawia to, że np. zimą uruchomienie auta jest o wiele prostsze i szybsze.

Skład Pro Engine Ultra :

 • Baza olejów wysokorafinowanych ponad 95% – spełnia najwyższe normy dodatków paliwowych, najczęściej spotykane oznaczenia : CAS:64742-54-7, CAS:64742-55-8, CAS:64742-65-0.
 • Dodatki uszlachetniające ok 5%
 • preciw-biokomponenty – zawartość tego składnika sprawia, że woda nie osadza się na filtrze paliwa, zapobiegając tym samym awariom elektroniki lub układu wydechowego

Stosowanie Pro Engine Ultra- naukowe potwierdzenie zasadności stosowania

Inne dostępne produkty ani metody zwiększające żywotność silnika przy jednoczesnym ograniczeniu spalania nie dają tak dobrych wyników, jak stosowanie właśnie  Pro Engine Ultra. Jest to nietypowy dodatek paliwa pozwalający uzyskać skumulowane efekty dzięki połączeniu silnych syntetycznych wysokorafinowanych olejów oraz najlepszych jakościowo uszlachetniaczy.

Pomiary przeprowadzone na Uniwersytecie  Connecticut dały pierwszeństwo Pro Eingine Ultra aż w 84% przypadków. Testowane zaś były różne dostępne na rynku dodatki paliwowe w 476 różnych autach.

W przytoczonych testach zanotowano : 12% redukcję spalania, 34% redukcję zużycia filtra paliwa o 6,8%  poprawy osiągów dynamicznych oraz stabilizację pracy przy nierównomiernej pracy silnika.

Tak dobre wyniki testów sprawiły, że Pro Engine Ultra zyskał sympatyków nie tylko wśród kierowców amerykańskich lecz również w całej Europie. Biorąc pod uwagę Skandynawskie wyznaczniki motoryzacyjne, to właśnie Pro Engine Ultra znajduje się na pierwszym miejscu wśród uszlachetniaczy paliwa. Warto zauważyć również, że to Pro Engine Ultra otrzymała pozytywną opinię Niezależnego Stowarzyszenia Pomiarów Motoryzacyjnych. Szczególnie ta ostatni opinia sprawia, że Pro Engine Ultra trafia na półki sklepowe w największych krajach Europy.

Pro Engine Ultra – dodatkowe informacje dla użytkowników aut benzynowych z LPG

Posiadacze aut benzynowych z LPG znacznie rzadziej tankują benzynę. Duże znaczenie ma to zimą , gdy benzyna dłużej zalega w baku, starzeje się a na ścianka zbiornika odkładają się niepożądane mikroelementy oraz woda. Taki długotrwały stan skutkuje zamuleniem układu paliwowego przekładającego się na spadek mocy. Ponadto, zimą woda może zamarzać co skutkować może pękaniem gumowych elementów układu i awarią silnika. Profilaktycznie zaleca się stosowanie przy każdym tankowaniu benzyny- Pro Engine Ultra. Preparat zapobiega zamarzaniu wody, skraplaniu się wody na filtrze paliwa, osadzaniu się wody na przewodach i zaworach w ten sposób chroni nasze auto.

Pro Engine Ultra cena, kup terazWażna informacja:
Dla wszystkich zainteresowanych produktem – Pro Engine Ultra. Pierwszych 1000 klientów, którzy kupią ten uszlachetniacz do paliwa za pośrednictwem poniższego linku dostaną rabat w postaci darmowej przesyłki.

Chcę zamówić Pro Engine Ultra

+ korzystam z promocji darmowej dostawy

Już teraz możesz zamówić Pro Engine Ultra unikalny i uniwersalny uszlachetniacz paliwa. Jest to obecnie absolutny numer 1 wśród dodatków do paliwa więc nic nie ryzykujesz. Dodatkowo, kupując uszlachetniacz Pro Engine Ultra za poprzez naszą stronę zyskujesz darmową dostawę!

 

Podsumowując z Pro Engine Ultra zyskujesz :

 • redukcję zużycia paliwa
 • działa on antykorozyjnie
 • oparty jest na mieszance wysokorafinowanych olejów
 • najlepszej jakości uszlachetniacze
 • lepszy rozruch auta
 • wydajniejsze smarowanie silnika
 • usunięcie zbędnego osadu z silnika i układu paliwowego
 • bezpieczeństwo stosowania w silnikach z wtryskami
 • chroni przed awariami układu wydechowego
 • woda nie osadza się w przewodach i zaworach

 

Bezpieczeństwo, Porady praktyczne, Sprawy techniczne, Tuning