Zlot warKOT 24-26 marca 2017 – Auto Tuning Świat

Czas rozpocząć sezon i po zimie rozruszać kości i koła naszych pojazdów. Bardzo serdecznie więc  zapraszamy  wszystkich chętnych motomaniaków na V już edycję zlotu „ Marcowy WarKOT”. Spotykamy się wszyscy na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej ( Siemięrzyce, województwo Śląskie ) w dniach od 24 do 26 marca 2017 roku. W pyle i błocie powitamy więc wiosnę jak należy. Zorganizowane zawody zapewnią moc emocji i atrakcji, które w pamięci pozostaną na bardzo długo.

W ramach zawodów, zmagać będziemy się w kilku kategoriach. Wystartować będzie można bowiem w trzech klasach : turystycznej, wyczynowej, przeprawowej.

  • Klasa turystyczna – jest to trasa prowadzona po roadbooku. Mogą w niej brać udział wszystkie pojazdy o napędzie 4×4 , z oponami posiadającymi bieżnik.
  • Klasa wyczynowa – dedykowana samochodom z plombowanymi lub nie, wyciągarkami. Trasa ma bardzo zróżnicowane podłoże, które zadba o odpowiedni poziom adrenaliny.
  • Klasa przeprawowa – to klasa open. Trasa na zróżnicowanym podłożu, dla każdego chętnego, który chce się sprawdzić. Tu również adrenalina będzie na bardzo wysokim poziomie.

W ramach każdej z wymienionych klas nagradzane są oczywiście tylko trzy pierwsze miejsca. Nagrodę Fair Play otrzymają trzy załogi, po jednej w ramach każdej z trzech kategorii. Warto więc jeździć tak, żeby nie przeszkadzać innym, nie wypychając ich z trasy.

Po zakończeniu zawodów każda z załóg otrzyma pamiątki zlotowe a impreza zakończy się spotkaniem integracyjnym wszystkich załóg oraz  poczęstunkiem, wszak nie ma jak miłe zakończenie emocjonującego weekendu.

Ponieważ nie jest to impreza charytatywna i jakoś trzeba ją zorganizować, wpisowe wynosi 410 zł płatne przelewem.

Impreza jest trzydniowa, więc trzeba przygotować się na koszty związane z pobytem, i tak:

kosz pobytu 2 osobowej załogi, od piątku do niedzieli to 260 zł, każda dodatkowa osoba powyżej 12 lat -130 zł, dzieci poniżej 12 lat- 115 zł, dzieci poniżej 3 lat pobyt mają zapewniony bezpłatnie. W ramach wspomnianych kosztów pobytu każdy może liczyć na nocleg, poczęstunek wieczorny w piątek, oraz poranny w sobotę i niedzielę. Ponadto w ośrodku każdy ma dostęp do aneksu kuchennego, a także pokoju zabaw dla dzieci, gdy jest to wyprawa rodzinna.

Jeżeli chcesz z wielkim hukiem i warkotem rozpocząć tą wiosnę, jeszcze dziś przekonaj rodzinę i znajomych na wspólny wypad. Czasu jest przecież już nie za wiele!

Zgłoszenia przesyłacie na adres [email protected] nie zapominając o wpisowym. Zakwalifikowane załogi, przed zlotem dostaną komplet informacji dotyczących przebiegu imprezy.

Pamiętajcie, że błoto i pot będą dodatkową atrakcją, którą otrzymujecie gratis. Niezapomniane wrażenia, wyższy poziom adrenaliny we krwi oraz emocje w ogóle, również a to jest chyba najważniejsze. Wspomniane opłaty potrzebne są jedynie po to, by w kolejnych latach można było organizować podobne imprezy. Osoby, które uczestniczyły w poprzednich zlotach doskonale wiedzą, że warto i już dawno zarezerwowały sobie pobyt.

Do zobaczenia zatem! Pamiętajcie, spotykamy się w weekend czyli piątek 24 marca a impreza trwa do niedzieli 26 marca 2017 roku. Pogoda ma dopisać, będzie wiosennie czyli niezbyt ciepło i mokro, warunki zatem idealne.

Już dziś życzymy wszystkim udanej zabawy i miłego wypoczynku od codzienności! Niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z opiniami o poprzednich zlotach, bez trudu można znaleźć je w internecie na różnych stronach tematycznych.

Wydarzenia