Zlot mustangów 22.04.2017 – Auto Tuning Świat

Macie już jakieś plany na sobotę 22 kwietnia 2017 roku? Jeżeli nie, my mamy dla was dobry pomysł na ciekawe spędzenie czasu. Możecie być obserwatorami najciekawszego zlotu, jakim jest zlot Mustangów. Jesteś szczęśliwym posiadaczem samochodu tej marki? Dołącz do innych pasjonatów tych niezwykłych aut.

Zlot organizowany jest przez Mustang Klub Polska. Jest to już IX taka impreza, za każdym razem ciesząca się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród posiadaczy takich aut, jak również zwykłych obserwatorów.

IX Ogólnopolski Zlot Mustangów odbędzie się 22 kwietnia 2017 ( sobota) w Józefowie koło Otwocka.

Impreza ta to przegląd modeli wszystkich generacji z przestrzeni 50 lat historii tej marki. W zlocie z całą pewnością weźmie udział ponad 150 Mustangów z  Polski a także i Europy. Ostatecznie lista aut została zamknięta na 200 ale to tylko dlatego, że więcej aut nie zmieści się w miejscach, przeznaczonych na ich parkowanie czy przejazd. Zlotowi będą towarzyszyły imprezy motoryzacyjne w Otwocku i Józefowie.

Jeżeli jesteś więc posiadaczem, sympatykiem, czy po prostu zainteresowany jesteś autami tej marki, koniecznie zarezerwuj sobie czas 22 kwietnia. Zlot ten jest imprezą otwartą i w pełni darmową. Warto jednak wcześniej zarezerwować sobie nocleg, jeśli zamierzacie przybyć z daleka.

Osoby chętne do udziału w zlocie mogą wpisywać się na listę na stronie forum mustang klubu, tam również można uzyskać pomoc w zapewnieniu sobie noclegu.

Już w piątek o godzinie 20 będzie wspólna kolacja dla wszystkich osób, które za pośrednictwem Mustang Klubu zarezerwują sobie nocleg. Po kolacji zaś nastąpi impreza z DJ.

W sobotę w okolicach hotelu i samym hotelu, w godzinach od 9 do 13 będą zapewnione atrakcje dla dzieci i całych rodzin. Będą to wspólne rywalizacje, zabawy i inne sposoby na rekreacyjne spędzanie czasu. O godzinie 13 stej odpalamy silniki i jedziemy wszyscy do Parku Miejskiego w Otwocku w ramach pokazówki, jakie Mustangi to piękne samochody. Nikogo oczywiście nie zmuszamy, przejazd i pokaz nie jest przymusowym punktem zlotu. W Parku Miejskim poza samym pokazem aut przewidziane są również atrakcje dla uczestników zlotu i widzów czyli motoryzacyjne konkursy i inne niespodzianki. Następnie planowany jest koncert-niespodzianka a następnie powrót na miejsce zlotu około godziny 18stej. Powrót z Parku nie jest również obowiązkowy, dalej bowiem będzie tam grała muzyka.

Osoby, które nocują w hotelu, o godzinie 20 będą mogły uczestniczyć we wspólne kolacji a następnie nastąpi ponownie impreza z DJ.

Dlaczego warto udać się na tą imprezę? To jedna z niewielu okazji do spotkania się w grupie osób, które mają podobną pasję jaka są samochody marki Mustang. Nie wszystkie są one super nowoczesne, ale wszystkie one mają w sobie duszę! Nikt lepiej nie zrozumie miłośnika Mustangów niż inny podobny jemu zapaleniec.

Impreza odbywa się w kwietniu więc będzie już przyjemnie ciepło, to idealne warunki na wypoczynek w terenie z rodziną i znajomymi. Wybierając się zatem na zlot nawet nie posiadając auta mustang, z pewnością ciekawe spędzisz ten weekend. Impreza właściwie rozpoczyna się w piątek wieczorem a kończy w niedziele wczesnym rankiem.

Z pewnością bardziej nikogo nie trzeba zachęcać do wzięcia udziału w zlocie Mustangów! Zatem do zobaczenia 22 kwietnia w Józefowie koło Otwocka.

 

Marki Aut, Tuning, Wydarzenia