American Monster Truck 26.03.2017 – Auto Tuning Świat

Dla osób, które nie mają planów na 26 marca 2017 roku z pewnością wartą uwagi imprezą będą pokazy American Monster Truck Motor Show. Niezwykłe, ogromne samochody ale również motory, motocykle, samochody osobowe no i zespół kaskaderów, to zawsze jest super ekstremalne połączenie zapewniające nie lada atrakcje. Zachęcamy więc wszystkich chętnych mocnych wrażeń na pokazy w niedziele 26.03 2017 o godzinie 12:00 a następnie o godzinie 16 :00.

Pokazy American Monster Truck Motor Show odbywać się będą na MotoArenie w Toruniu przy ulicy Pera Jonssona 7 w województwie kujawsko-pomorskim. Naprawdę warto zapisać sobie ten adres i zarezerwować czas. Takie pokazy nie są organizowane zbyt często, trzeba więc wykorzystać okazję.

Pokazy, pisk opon i światowej klasy kaskaderzy…

W pokazach American Monster Truck Motor Show wezmą udział światowej klasy kaskaderzy oraz ich naprawdę super ogromne maszyny ale również typowe samochody, quady, motory motocykle ale oczywiście najważniejsi są ci, którzy będą nimi kierować oraz szereg innych kaskaderów. To ludzie sprawiają, że jest to tak widowiskowe. American Monster Truck Motor Show to pokazy grup kaskaderskich o międzynarodowej renomie i sławie. To jest więc najlepsza gwarancja, że będzie na co popatrzeć. Każdy fan motoryzacji doceni pokazy ale także, a może przede wszystkim ryk silników, pisk opon, nie obejdzie się również bez zapachu palonej gumy ale wszystkie te elementy tworzą specyficzny i niepowtarzalny klimat imprezy.

W programie przewidziane są takie atrakcje jak przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce auta. Będą pokazy driftu, czyli jazdy w kontrolowanym poślizgu. Nie obędzie się również bez palenia gumy, kontrolowanych wypadków, jazdy na dwóch kołach, podniebnych skoków na motorach i motocyklach łączone z akrobacjami a także wiele innych tego typu popisów. Z wartych wymienienia pokazów będzie można zobaczyć jeszcze przebijanie płonącej ściany głową z perspektywy maski BMW czy jazda kaskaderów na bocznych kołach samochodów osobowych i Quadów.

Na zakończenie ogromne Monster Trucki będą jeździć i miażdżyć zwykłe samochody rozstawione na arenie. Ten popisowy numer zawsze budzi największe emocje wszystkich widzów. A to ogólnie dopiero rozpoczęcie sezonu!

Bilety na imprezę dostępne są w kasach bezpośrednio przed imprezą warto jednak wybrać się po nie odpowiednio wcześnie a nie kilka minut przed przewidzianą godziną rozpoczęcia pokazu. Lepiej wziąć pod uwagę czas, jaki trzeba spędzić w kolejce do kasy.

Dlaczego warto przyjechać obejrzeć Monster Trucki?

Jest to impreza, na którą można wybrać się ze znajomymi a równie dobrze zabrać dzieci czy całą rodzinkę. Zawsze w większej grupie lepiej będziemy się bawić, czerpać większą radość z pokazów. Wyprawa na taką imprezę jest z pewnością o wiele lepszy pomysłem na spędzenie niedzielnego popołudnia niż siedzenie przed tv czy zwykła lenistwo w domu. Warto więc pamiętać, że pod koniec marca najlepszą imprezą w województwie kujawsko-pomorskim jest właśnie American Monster Truck Motor Show! Nie jesteście jeszcze do końca przekonani? Poczytajcie w internecie o pokazach monster tracków! Są to zawsze zapierające dech w piersiach pokazy, moc adrenaliny, a przede wszystkim cała masa wspomnień.

Pamiętajcie, American Monster Truck Motor Show 26 marca 2017 o godzinie 12 :00 a później o 16:00 w Toruniu, na MotoArenie przy ulicy Pera Jonssona 7. To największa impreza na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego w tym czasie!

Wydarzenia