Auto motoshow 03.06.2017 – Auto Tuning Świat

Jesteś motomaniakiem i szukasz pomysłu na spędzenie pierwszego, czerwcowego weekendu ze znajomymi lub rodziną? Mamy dla ciebie propozycje! XIV edycję Auto Moto Show Skaryszew! Impreza organizowana jest 3 i 4 czerwca 2017 roku w Skaryszewie, ulica Piaseckiego 11, woj. mazowieckie.

Jak trafić?

Skaryszew znajduje się koło Radomia, przy trasie Radom-Rzeszów. Znalezienie więc właściwej lokalizacji nie stanowi problemu.

Dlaczego warto?

Czy prawdziwego miłośnika motoryzacji w ogóle trzeba jakoś specjalnie zachęcać? Ale i tak warto wspomnieć, że impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to zlot miłośników samochodów i motorów z całej Polski a nie brakuje również pasjonatów z Europy i reszty świata. Tu przyjeżdżają wszyscy, którzy chcą się pochwalić autem, motorem czy po prostu umiejętnościami. Jest to więc impreza, gdzie można naprawdę wiele zobaczyć, podpatrzeć czy podpytać. Tu nie ma zwykłych maszyn, tu są same najlepsze, w większości tuningowane. W jednym miejscu zgromadzone jest więc wiele aut i motorów, które po prostu trzeba zobaczyć! A może to właśnie ty masz auto, którym chcesz się pochwalić? Pamiętaj, że uczestnictwo wcześniej trzeba zgłosić do organizatorów!

W ramach imprezy można się ścigać z innymi w kilku klasach. Można również wziąć udział w pokazach palenia gumy czy też konkurencji Tuning Kingz. Rok rocznie pokazy przyciągają wielu chętnych, więc jeżeli chcesz wziąć czynny udział w wyścigach czy pokazach, musisz zgłosić się do organizatorów odpowiednio wcześnie, informacje jak to zrobić oraz w jakim terminie znajdziesz na stronie organizatora. Ilość miejsc jest ograniczona głównie ilością miejsc parkingowych na placu.

Jeżeli chcesz wybrać się na Auto Moto Show Skaryszew jedynie jako widz, bilety będziesz mógł kupić na miejscu, w dniu imprezy, wchodząc po prostu na teren imprezy.

Jeżeli chcesz zarezerwować sobie nocleg od piątku do niedzieli, skorzystaj z pośrednictwa organizatorów. Załatwisz to również przez ich oficjalną stronę. Pamiętaj jednak, by zrobić to odpowiednio wcześniej, w ostatniej chwili może już po prostu nie być miejsc. Alternatywą jest namiot, karimata i śpiwór ale upewnij się, że w okolicy jest pole biwakowe.

Organizatorzy czyli Auto Moto Show Skaryszew plan imprezy, ceny biletów, termin ostateczny przyjmowania zgłoszeń czy rezerwacji noclegów zawsze podają na krótko przed samą imprezą, warto więc po dokładne informacje zajrzeć na ich oficjalną stronę kilka tygodni przed wydarzeniem. Nie jest to nic niezwykłego, wiele bowiem z przebiegu imprezy zależy od sponsorów, ilości chętnych do wzięcia udziałów, ostatecznych ustaleń z lokalnymi władzami. Nie powinno więc nikogo zrażać takie podejście.

Tak czy inaczej, pamiętajcie, weekend 3-4 lipca zarezerwujcie na zlot motomaniaków w Skaryszewie pod Radomiem. Możecie wybrać się tam sami, z rodziną, przyjaciółmi. Pamiętać warto, ze w większej grupie zawsze raźniej! Dzieci poniżej 7 roku życia wchodzą z reguły za darmo, podobnie jak inwalidzi. Pozostali płacą kilkanaście złotych za wstęp. Co znaczy jednak drobna opłata, gdy za ogrodzeniem czeka na nas taka moc atrakcji?!

Do zobaczenia 3 czerwca!

Auto Moto Show Skaryszew 3-4 czerwca 2017 roku. Nie zapomnijcie zabrać dobrego humoru! Prognozy meteorologiczne są bardzo optymistyczne, a już w piątek wieczorem z reguł można liczyć na dobrą zabawę, która jest miłym wstępem do głównej imprezy! Warto więc przyjechać już 2 czerwca jak tylko wyrwiecie się z pracy.

Tuning, Wydarzenia