Bura Suka – pożegnanie zimy na motorach 25-26 marca 2017 – Auto Tuning Świat

Pożegnamy zimę na motorach! 25 – 26 marca 2017

Zimę warto pożegnać solidnie, by nie śpieszyła się do nas z powrotem. Fani motocyklów powinni to zrobić w odpowiedni sposób- rykiem silników. Zachęcamy tym samym do wzięcia udziału w zlocie fanów dwóch kółek o pięknej nazwie „Bura Suka 2017 – Motocyklowe pożegnanie zimy”. Zlot odbywa się w Jastrzębie Zdroju w województwie śląskim. Start w sobotę, 25 marca 2017 roku o godzinie 12 stej, a zakończenie imprezy w niedziele po południu.

Jak trafić na miejsce zbiórki?

Spotykamy się w Jastrzębie Zdroju na ulicy Ranoszka 24 a Clubhouse WRM MC Poland  Chapter. Jest to terem przy dawnej stacji PKP Moszczenica. Wystarczy wpisać do nawigacji adres a aplikacja sama was poprowadzi. Ci, którzy w zlocie uczestniczyli w poprzednich latach, trafią z pewnością bez trudu. Więc tak naprawdę, wystarczy jechać za innymi.

Zlot to również parada

W ramach imprezy tradycyjnie już, odbędzie się uroczysta parada wszystkich uczestników zlotu. Zbiórka na paradę o godzinie 14stej, zaś samo rozpoczęcie parady nastąpi o 14:30 na parkingu przy McDonald’s.

Parada będzie odbywać się taką samą trasą jak w ubiegłym roku, jej długość to około 8 km. Nie będzie tym samym żadnych niespodzianek, warto przygotować maszyny do przejazdu by lśniły efektownie w słońcu. Parada jest po to, żebyście mogli pochwalić się pięknie utrzymanymi maszynami! Niech się ludzie w okolicy napatrzą i zazdroszczą!

Będziemy się świetnie bawić w swoim gronie!

Po części oficjalnej nastąpi afterparty do samego rana. Będzie się ono odbywać również zgodnie z tradycją, na terenie rozpoczęcia zlotu, tj. ul. Ranoszka 24a na terenie dawnej stacji PKP.

Pamiętajcie o noclegu!

Zlot jest dwudniowy więc trzeba wcześniej przemyśleć kwestie noclegu. Warto rezerwować je z wyprzedzeniem, na nocowanie pod gołym niebem w namiocie jest bowiem stanowczo za zimno.

Atrakcje i koszty

Sam udział w zlocie jest bezpłatny a mimo to oferujemy wiele niezapomnianych atrakcji, miłe spędzenie czasu w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach, możliwość wymieniania między sobą informacji, porad, sposobów na dbanie o motor czy stroje, miejsc na motocyklowe wypady w sezonie itp. Wasze koszty to tylko kwestia dojazdu na miejsce i opłaty za nocleg, które ustalacie we własnym zakresie.

O czym warto pamiętać?

Przede wszystkim o zmiennej aurze, mimo że prognozy są dobre, warto zabezpieczyć się na różne ewentualności. To dopiero pożegnanie zimy, więc na dworze jest chłodno, mokro, może być równie mroźnie, szczególnie w nocy.

Co warto zabrać?

Dobry humor, rodzinę, przyjaciół no i porządnie zatankować bak. Nie będziemy was pouczać, sami wiecie najlepiej co na taki wypad warto ze sobą zabrać.

O czym nie wolno zapominać?

O bezpieczeństwie! Jadąc na zlot Bura Suka 2017 pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie na drodze. W czasie zlotu dbajcie o dobre relacje z innymi uczestnikami zlotu. Nie warto tracić czasu na jakieś  nieprzyjemne waśnie, zatargi czy przepychanki!!! Po zakończeniu zlotu bezpiecznie wróćcie do domów.

Do zobaczenia zatem w Jastrzębie Zdroju w weekend 25 i 26 marca 2017 roku! Pożegnamy zimę rykiem motorów i dobrą zabawą! Pamiętajcie, Bura Suka 2017, wstęp wolny dla każdego, bez opłat za to z całą masą atrakcji! Widzimy się niedługo!

 

 

Moto, Wydarzenia