KJS rymanowskie wiatraki 26.03.2017 – Auto Tuning Świat

Nie macie pomysłu na weekend, a dokładnie niedziele 26 marca 2017 roku? Jesteście zapalonymi fanami czterech kółek i lubicie się ścigać w terenie? Jeszcze dziś zgłoście się na Rajdy KJS Rymanowskie Wiatraki. Konkursowa jazda samochodem zaliczana jest do 1 Rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego KJS.

Zainteresowani spotykają się w Rymanowie, województwo podkarpackie. Ta impreza jest dobrze reklamowana więc trafienie na nią nie stanowi większego problemu, czemu więc nie spróbować?

Jak się zgłosić? To proste.

Podstawą zgłoszenia jest wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego. Formularz zgłoszeniowy dostępnym jest w internecie podobnie jak udostępniony jest regulamin zawodów, który należy przeczytać, żeby później nie było żadnych nieporozumień. Podpisanie i przesłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne  bowiem z jego akceptacją i przyznaniem, że się go przeczytało w całości. Wszyscy uczestnicy potwierdzają w ten sposób min., że biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność, przyjmują odpowiedzialność na wszelkie powstałe szkody z ich winy, zrzekają się również roszczeń względem organizatora imprezy. W przypadku wypadku, kolizji z innym zawodnikiem itp., ponoszą odpowiedzialność jak na drodze. Podpisując zgłoszenie uczestnik potwierdza również, że jego samochód jest w pełni sprawny, posiada aktualne badania techniczne, ma ubezpieczenia AC i OC, a także że wszystkie dane jakie zamieszczamy w zgłoszeniu są zgodne ze stanem faktycznym. Kierowca oświadcza również pod rygorem wykluczenia z rajdu, że nie posiada on licencji kierowcy w rozumieniu przepisów sportowych PZM.

W formularzu zgłoszeniowym musi zawierać informacje takie jak,  dane osobowe osoby zgłaszającej się oraz drugiego członka ekipy a także dane samochodu takie jak marka, rok produkcji, klasa, pojemność skokowa, nr rejestracyjny, numer podwozia itp. Ekipa składa się z kierowcy i pilota.

Wpis jest oczywiście płatny a jego wysokość zależy od pewnych czynników. Dla uczestników zrzeszonych w klubach PZM wpisowe wynosi od ekipy 200 zł, dla pozostałych uczestników wpisowe wynosi 300 zł za ekipę czyli kierowca plus pilot. Jeżeli uczestnicy nie chcą mieć reklam organizatora wpisowe stanowi 400 zł za ekipę. Można dodatkowo wykupić posiłek dla załogi czyli dwóch osób w cenie 20 zł. Opłaty są więc niskie w stosunku do emocji jakie każdy uczestnik ma tu zapewnione. Liczy się bowiem możliwość rywalizacji, sprawdzenia się jako kierowcy, pokazania innym, że naprawdę potrafimy jeździć.

Dodatkowym atutem jest tu fakt, że na niedziele 26 marca zapowiadana jest piękna, jak na tę porę roku, pogoda. Jest to więc doskonała okazja na rozpoczęcie sezonu, wiosny w aktywny sposób, pełny adrenaliny.

O czym trzeba pamiętać?

Podstawa to bezpieczeństwo, warto więc porządnie przejrzeć auto, żeby niczym nas na trasie nie zaskoczyło. Warto zadbać również o pozytywne nastawienie, przecież głównie to ono stoi za naszym sukcesem!

Warto zabrać rodzinę i znajomych!

Ważne są umiejętności i dobre auto ale równie ważni są oddani kibice dlatego warto zabrać ze sobą rodzinę i znajomych. Doskonała auta i emocje związane z kibicowaniem będą to idealny sposób na spędzenie niedzieli na świeżym powietrzu w doskonałym gronie i ciekawych okolicznościach. Pozwól, żeby twoi bliscy uczestniczyli w twojej pasji, mieli szanse zapoznać się z twoim hobby i emocjami z nim związanymi!

Widzimy się więc wszyscy 26 marca w Rymanowie, woj, podkarpackie na KJS Rymanowskie Wiatraki ! Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie!

Marki Aut, Tuning, Wydarzenia, Wyścigi