LowFest 02.09 – Auto Tuning Świat

Zmieniający się klimat sprawia, że początek września to jeszcze lato w pełni. Szkoda tracić ciepłe, słoneczne weekendy na siedzenie w domu. Jak jesteś fanem czterech kółek mamy dla ciebie pomysł na naprawdę ciekawe spędzenie pierwszego, wrześniowego weekendu. Możesz go spędzić solo, z kuplami lub rodziną i na pewno będzie to weekend mile wspominany!

W dniach 2 i 3 września 2017 odbędzie się bowiem Low Fest 2017 czyli zlot wszelkich marek samochodów, przy czym jedynym wymogiem jest tu kwestia zawieszenia. Jest to zlot niskopodłogowców czyli normalnie mówiąc, klasycznych osobówek a nie Suvów czy terenówek.

Zlot odbędzie się w województwie lubelskim, w miejscowości Stara Jedlanka 23. Pod tym adresem znajduje się ośrodek Leśna Ryba, a w jego skład wchodzi 38 domków, co daje 210 miejsc noclegowych przeznaczonych dla uczestników zlotu. W ramach ośrodka można do woli korzystać z takich atrakcji jak spa, masaż, park linowy, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, prywatna plaża. Jak wybieracie się całą rodzinką, to informujemy, że na terenie ośrodka jest również plac zabaw dla dzieci. Dla każdego więc coś miłego. Domki położone są na zalesionym terenie, jest więc tu naprawdę przyjemnie.

Koszt uczestnictwa w zlocie to 50 zł od osoby. Koszt wynajmu domku to dodatkowe 250 zł od osoby za cały weekend, tu jednak trzeba się liczyć ograniczoną ilością miejsc, więc kto pierwszy, ten lepszy. Warto więc już teraz zapewnić sobie odpowiednią miejscówkę. Chyba, że planujecie w bliskiej okolicy rozbić namiot ale wtedy musicie na własną rękę dowiedzieć się, czy w okolicy jest taka możliwość.

Z pewnością taka impreza to idealny sposób na zakończenie moto sezonu. Przed nami będzie bowiem jeszcze kilka dni ładnej pogody a później należy się spodziewać ochłodzenia, pluchy, auto będzie trzeba już powoli przygotowywać do zimy. Jeżeli więc macie ochotę na miłe zakończenie sezonu, koniecznie pojawcie się na zlocie Low Fest 2017 w ośrodku Leśna Ryba w Starej Jedlance. Atrakcje zapewnia organizator czyli Low Lublin.

Tuning, Wydarzenia