Motomarzanna 25 marzec 2017 – Auto Tuning Świat

Powitamy wiosnę na motorach już 25 marca o godzinie 14stej!

Macie lepszy pomysł na rozpoczęcie sezonu w wielkim stylu na motorach? Topienie moto marzanny to już tradycja. W tym roku utopimy ją 25 marca o godzinie 14:00 na Starej Kajakarni (przy ulicy Mickiewicza) w Hucie Kalnej, województwie pomorskim.

Zlot motocyklowy pod tytułem MotoMarzanna odbywa się już nie po raz pierwszy, zawsze przyciągając ogromną ilość moto fanów. W tym roku do tej grupy możesz dołączyć również TY!

Zlot organizowany jest przez ekipę organizującą coroczne zloty nad Wrdą. O jakość organizacji, zaplecze itp. nie trzeba się zatem martwić, na pewno będzie to impreza na odpowiednim poziomie!

Jak trafić na miejsce MotoMarzanny?

To nie jest trudne! Odbywa się on w Starej Kajakarni przy ulicy Mickiewicza w Hucie Kalnej, w województwie pomorskim. Każda nawigacja was tam bez problemu zaprowadzi, warto również po prostu na trasie szukać takich samych zapaleńców na motorach, którzy będą podążać we właściwym kierunku!

Dlaczego warto wybrać się?

Impreza odbywa się w weekend , 25 marca 2017 roku, pogodę zapowiadają na ten dzień piękną, jest to więc idealny klimat na otwarcie sezonu motocyklowego. Symboliczne zakończenie zimy i rozpoczęcie wiosny. Najważniejsze jest jednak to, że robi się to z innymi fanami dwóch kółek, można więc wymienić się wiedzą, opiniami, zawszeć nowe przyjaźnie. Poza tym nie po to pucujesz ten motocykl godzinami w garażu, żeby nie móc się nim pochwalić w szerszym gronie! Taka impreza to idealna okazja, by Twoim błyszczącym cudem zachwycili się również inni.

Kogo warto ze sobą zabrać?

Zlot odbywa się w weekend, pogoda ma być piękna warto więc skrzyknąć nie tylko rodzina ale również i znajomych. Nawet dzieci będą miały ogromną frajdę z takiego spędzania czasu z rodzicami lub rodzicem! Nie zastanawiaj się więc za długo, bo impreza już tuż, tuż!

O czym należy pamiętać?

Pogoda w tym czasie jednak jest trochę kapryśna, impreza zaś pod gołym niebem warto więc zadbać o siebie i motor.  Ciepłe ubrania są tu jak najbardziej wskazane, podobnie jak termos z ciepłym napojem. Ale co my was będziemy pouczać? Sami doskonale wiecie co dobrze się sprawdza na takich wypadach motocyklowych! Pamiętajcie jednak by przede wszystkim zabrać ze sobą dobry humor, optymistyczne nastawienie a wtedy wszystko się uda!

O czym nie wolno zapomnieć!

W drodze na zlot zadbajcie o swoje bezpieczeństwo! Najlepiej jechać grupą, bez szaleństw. Zawsze najważniejsze jest by dojechać, nie musi być to najszybciej, zawsze musi być to najbezpieczniej! Uważajcie w czasie samego zlotu. Ma on być okazją do zawierania przyjaźni, znajomości, dzielenia się wiedzą a nie okazją do zatargów czy szukania wrogów. Wracając do domów, pamiętajcie, by robić to tak, żeby faktycznie do nich bezpiecznie dojechać!

Do zobaczenia 25 marca w Starej Kajakarni!

Nie warto więc dłużej się zastanawiać, tylko zacząć pakować! Widzimy się już całkiem niedługo, 25 marca w Hucie Kalna, w Starej Kajakarni przy ulicy Mickiewicza. Tankujcie baki, zabierzcie dobry humor i bliskie osoby na MotoMarzanne! Czas zakończyć tą przydługą w tym roku zimę! Poczytajcie też opinie na temat podobnych imprez na tematycznych stronach i forach, przekonacie się, że warto przyjechać!

Moto, Wydarzenia