Szkolenie z jazdy 4×4 – Auto Tuning Świat

Brak planów na niedziele 26 marca? My mamy dla ciebie super propozycję.

Warto rozpocząć sezon wiosenny w odpowiednim stylu. Jak na fanów czterech kółek przystało, powinno być to w aucie! Warto wybrać się do Tarczyna, w woj. mazowieckim. Organizowany jest tak kurs jazdy terenowej dla osób, które posiadają własne auto z napędem 4×4.

Kurs organizowany jest w Woli Przypkowskiej, pod Tarczynem w województwie mazowieckim 26 marca 2017 roku od godziny 9 rano. Szkolenie odbywać będzie się w miejscu bezpiecznym. Wziąć udział mogą wszyscy posiadacze aut o napędzie 4×4, zarówno tych seryjnych, jak również tych, które zostały już „uzbrojone” ale ich właścicielom brakuje jeszcze doświadczenia w tym, żeby w pełni korzystać z ich możliwości.

Przebieg imprezy

Impreza rozpoczyna się oczywiście śniadaniem, bo żeby zmierzać się z bezdrożami, trzeba być sytym i w pełni sił. Dopiero później wszyscy ruszają w teren. Zanim rozpocznie się część praktyczna, omówione zostaną wszystkie przeszkody, pokazane zostanie jak je pokonać. Dopiero zaczynają pokonywanie przeszkód ćwiczyć uczestnicy szkolenia. Ćwiczyć można aż do skutku, tak długo, jak będzie trzeba. Tak samo omawiane jest wyposażenie dodatkowe, demonstrowane jest również jego używanie. Chodzi tu o takie rzeczy jak wyciągarka, hi-lift, kinetyk, zblocze itp. Przeszkody dobierane oczywiście są odpowiednio do wyposażenia oraz samego przygotowania auta. Jest to tak przemyślane, żeby uczestnicy nie tracili w czasie szkolenia sprzętu czy też żeby nie uszkadzali sobie aut.

Ile trwa szkolenie?

Nie ma ono limitu czasowego. Rozpoczyna się o godzinie 9 rano i trwać będzie aż będą chętni do dalszego ćwiczenia, próbowania, mierzenia się z przeszkodami i sprzętem. Warto więc z góry zarezerwować sobie cały dzień.

O czym warto pamiętać wybierając się na szkolenie

Szkolenie organizowane jest po to, by każdy chętny zdobył określoną wiedzę i umiejętności nie warto więc traktować to jako rywalizacji. Ćwiczymy, doradzamy sobie nawzajem, dzielimy się uwagami, wspieramy się. Nie bawimy się w żadne zatargi, niezdrowe rywalizacje, ćwiczymy bez ciśnienia i spiny. Zanim skrytykujemy kogoś komu idzie gorzej, warto przypomnieć sobie, jakie obawy i emocji towarzyszyły nam samym przed przejazdem przez pierwszą kałużę czy większą nierówność!

Ile to kosztuje?

A na ile wyceniacie swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy nawet wtedy, gdy warunki są trudne? Każda wyuczona umiejętność dba o nasze zdrowie i życie, a także zdrowie i życie naszych bliskich.

Kurs to cena 499 za jedną osobę z własnym autem. Każda dodatkowa dorosła osoba w aucie to 120 zł, dzieci do lat 16stu to 50 zł. Uczestnicy szkolenia dostają paragony i faktury. Szkolenia organizowane są bowiem legalnie.

Chcesz nauczyć się w pełni panować nad swoim autem?

Jeszcze dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny w internecie jeżeli chcesz naprawdę poznać możliwości swojego auta, poprawić swoje umiejętności panowania nad nim, a także chcesz dowiedzieć się jak korzystać z dodatkowego wyposażenia.

Pamiętaj szkolenie odbywa się 26 marca 2017, jest to niedziela więc z pewnością masz wolne. Co ważniejsze, prognozy pogody na ten dzień są bardzo optymistyczne, warto więc właśnie w ten sposób rozpocząć wiosnę w tym roku!

Widzimy się zatem w Woli Przypkowskiej, pod Tarczynem w woj. mazowieckim 26 marca 2017 roku o godzinie 9 rano!

Bezpieczeństwo, Technika jazdy