Tabunada 21.04.2017 – Auto Tuning Świat

Szukacie pomysłu na ciekawy weekend? Mamy dla was propozycję! Od piątku 21 kwietnia do niedzieli 23 kwietnia organizowane jest oficjalne rozpoczęcie sezonu! Szykujcie się więc na XIII TUBUNADĘ, która odbędzie się w ośrodku  Kołatek w miejscowości Mierki w województwie warmińsko – mazurskim.

Zlot rozpoczyna się w piątek 21 kwietnia a brama wjazdowa będzie otwarta już o 13stej! Jaki będzie przebieg imprezy? Już w piątkowy wieczór będą odbywać się koncerty do późnej nocy. Dla uczestników przygotowana zostanie gęsta zupa przy której będzie można pogadać o tajnikach napraw motocykli, częściach zamiennych, sposobach dopieszczania swoich dwóch kółek.

Sobotnie śniadanie każdy organizuje sobie we własnym zakresie. Po śniadaniu w sobotę wszyscy ruszają o godzinie 10 rano do Olsztyna na plac pod Centrum Konferencyjnym UWM na Kortowie. To stamtąd ruszy uroczysta parada, która przejedzie ulicami Olsztyna. Parada będzie miała eskortę Policji, która zadba o bezpieczeństwo uczestników oraz osób przyglądających się przejazdowi motorów. Na zakończenie parady  około godziny 12stej wszyscy wracają na plac, gdzie będą odbywać się konkurencje sprawnościowe, gdzie każdy chętny będzie mógł się wykazać przed innymi. Będzie również specjalny pokaz czegoś, czego na zlocie w Olsztynie jeszcze nigdy nie było- STUNTU NA QUADZIE. Będzie to pokaz w wykonaniu mistrza w tej konkurencji. Poza tym, będzie również symulator dachowania z WORDu a także wiele innych, różnych atrakcji. Całość będzie trwała około 2 godzin, po czym wszyscy wracają z powrotem do ośrodka Kołatek w Mierkach. To właśnie tam będą odbywać się główne atrakcje zlotu.

Naprawa Auto wraków i tym podobne…

Będą tam więc min. pokazy wojów, przeróżne, wymyślne konkurencje, naprawa auto-wraków, talerz zupy dla szybkich, a ponadto tańce przy muzyce wielu zespołów min The Wheelers Band, Trafic Junky, Bracia Soprano. Będzie również pieczenie ziemniaków przy ognisku, nocne plasy w jeziorze i co tam dusza zgromadzonych zapragnie.

Zlot kończy się w niedziele. Liczyć można na poranny barszczyk i kawę a już od 9 do 14stej następuje pożegnanie zlotowiczów pod bramą. Można wtedy jeszcze wymienić ostatnie wspominki, nowinki, porady a następnie rozjeżdżamy się do domów.

Zlot jest trzydniowy więc trzeba sobie zapewnić nocleg. Rezerwacje można robić w samym ośrodku Kołatek, jeżeli jednak zabraknie miejsc, noclegi można rezerwować również w Ośrodku Szkoleniowo-wypoczynkowym Perkoz oraz w Cetrum Konferencyjno-wypoczynkowym Kormoran. Są również dostępne opcje noclegów darmowych czyli pod własnymi namiotami rozbitymi na terenie ośrodka a także we wspólnych salach budynku w ośrodku, wtedy trzeba zabrać z domu własną karimatę i śpiwór.

Pogoda powinna dopisać więc zamiast w weekend znowu zalegać w domu przed tv, jeszcze dziś zarezerwuj sobie i bliskim nocleg w ośrodku i 21 kwietnia widzimy się wszyscy na Tabunadzie 2017! Czy warto? Ci, którzy mają jakieś wątpliwości niech poczytają opinie o poprzednich zlotach! One z pewnością ich przekonają. Na Tubonadach zawsze wiele się dzieje! Zawsze są to rzeczy mocno pozytywne, zawierane są znajomości na całe życie, można wymienić się doświadczeniem, tajnikami, pobawić w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Czy można lepiej spędzić weekend niż w takim klimacie?

Jeszcze raz więc zachęcamy do wzięcia udziału w tym osławionym zlocie! XIII Tubonada 2017 to impreza której po prostu nie można opuścić! Do zobaczenia więc w Olsztynie w kwietniu!

Wydarzenia