Targi TUNINGU – 08.07.2017 – Kielce – Auto Tuning Świat

Co będziecie robić latem? Z całą pewnością warto zarezerwować sobie chwilę, żeby w dniach 8 i 9 lipca udać się do Kielc na targi tuningu i modyfikacji pojazdów Tuning & Motor Show. Powinien odwiedzić je każdy pasjonat motoryzacji. Odwiedzając wystawę można zaznajomić się z profesjonalnymi możliwościami modyfikacji i tuningu aut. Można na niej podziwiać również całą gamę produktów, które do tuningu czy modyfikacji są po prostu niezbędne.

Co zobaczymy…

Na stoiskach firmowych nie mogłoby bowiem zabraknąć unikalnych części, akcesoriów motoryzacyjnych, sprzętu car audio czy innego rodzaju elektroniki samochodowej. Jest to tym samym raj na ziemi dla każdego, kto pasjonuje się tuningiem, nawet jedynie amatorsko!

Wystawa to prawdziwa gratka dla pasjonatów motoryzacji w ogóle. Będzie tam bowiem można w jej trakcie poznać tajniki mocy i pojemności silnika, przyśpieszenia czy o prostu, tajniki konstrukcji oraz desingu każdego z aut na wystawie. Odkryć więc można wszystko to, co dla zwykłych śmiertelników pozostaje ukryte. Najważniejsze jednak jest to, że takie targi tuningu to okazja, żeby spotkać się z przedstawicielami klubów tuningowych, właścicielami warsztatów samochodowych, przedstawicielami różnych firm motoryzacyjnych czy też setkami innych miłośników aut i ich „ulepszania” z całego kraju a nawet i z zagranicy. Takie targi to tym samym doskonała okazja, żeby pogłębić swoją wiedzę na temat motoryzacji a przede wszystkim tajników tuningu i modyfikacji, jakie można przeprowadzić w danym aucie.

Niesamowite rozwiązania…

Na większość prezentowanych na targach rozwiązań, większość z nas nigdy w życiu by nie wpadła. Właściciele firm czy warsztatów mają również niepowtarzalną okazję do zawarcia korzystnych kontaktów biznesowych czy też sprzedażowych. Jest to więc dobra okazja na rozwój firmy, zdobycie klientów czy kontrakty na współprace z wielkimi tego świata. Takiej okazji nie wolno zmarnować.

Do tego targi tuningu!

Imprezą towarzyszącą Targom tuningu i modyfikacji pojazdów Tuning & Motor Show jest VI już edycja Dub IT Tuning Festiwal. Co jest w tej imprezie takiego niezwykłego, że aż o tym wspominamy? To pokaz aut tuningowanych z całego świata. Jest naprawdę tu wiele do podziwiania. Te auta są po prostu niesamowite, w większość zastosowanych rozwiązań aż trudno uwierzyć. W programie tej imprezy znajdują się dodatkowo takie punkty jak pokaz driftu samochodów i motocykli, pokazy jazdy samochodów rajdowych, wyścigi monster trucków a także wyścigi wrak race, pokazy tuning truck a także zawody w skokach na bungee. Nic zatem dziwnego, że Dub IT Tuning Festiwal jest imprezą, którą rok rocznie odwiedza ponad 15 tysięcy fascynatów motoryzacji. Jest to okazja do wypad rodzinny i „zarażenie” dzieci swoją pasją! Jeżeli więc chcesz uatrakcyjnić wakacje najmłodszym, pokaż im samochody, których na ulicy nie zobaczą. Dzieci i to nie tylko chłopcy, szczególnie lubią wyścigi Monster Trucków! Te niesamowicie wielkie auta wzbudzają ich niekłamany zachwyt.

Obowiązkowa impreza dla tuningmaniaków

Warto więc zapamiętać, że w dniach 8 i 9 lipca spotykamy się w Kielcach na targach tuningu i modyfikacji pojazdów Tuning & Motor Show a także na imprezach towarzyszących takich jak VI edycja Dub IT Tuning Festiwal.

Warto już dziś zarezerwować sobie nocleg w Kielcach lub okolicznych miejscowościach jeśli wybieracie się tam z odległych części kraju. Jeśli wolicie bardziej spartańskie warunki takie jak nocleg w namiocie, zarezerwujcie sobie miejsce na polu namiotowym w okolicy.

Tuning, Wydarzenia